Анна | 2018-07-06 21:17:57

Біль в низу живота і білі виділення

4 місяці тому в мене був кесарський розтин! Тиждень тому почав боліти низ живота і появились рясні білі виділення особливого запаху вони не мають,печіння і свербіжу також немає! Також болить рубець! Біль як при місячних але їх немає! грудного годування майже немає в день лише 20-30мл молока можу здоїти! Що це може бути?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Щоб дати відповідь на Ваше питання ,має бути проведений ретельний огляд та взяті мазки.