Алёна | 2018-07-10 09:39:58

Задержка и белые выделения

Здравствуйте, почему идут белые выделения вместо месячных? И задержка уже 4-й день, это может быть из за постинора?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Оскільки постінор належить до сильнодіючих гормональним препаратам, він може зробити негативний вплив на організм. У різних жінок спостерігаються різні наслідки після прийому постинора. Це залежить від особливостей організму кожної представниці прекрасної статі і від індивідуальної переносимості компонентів препарату. Найбільш поширені наслідки після застосування постинора: блювота, запаморочення, нудота, біль у животі, порушення менструального циклу і гормональні порушення. У Вашій ситуації слід зробити УЗД органів малого тазу та здати мазок на мікрофлору.