Тетяна | 2018-07-11 08:06:16

Папіломи вірус

Проконсультуйте будьласка в питанні папіломи вірусу - в чоловіка виявлено папіломавірус типу 16,18.... В мене його Немає. Чи я можу ним заразитися і якщо так то що роботи щоб не підхопити цей вірус.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Заразитися папілломовірусом може абсолютно кожна людина – на сьогоднішній день носіями ВПЛ є практично 93% населення. Багато людей мимоволі стають рознощиками вірусу, навіть не підозрюючи про це. При цьому важливо розуміти, що людина може передати захворювання тільки при знаходженні вірусу в активній фазі. Якщо ВПЛ ніяк себе не проявляє, перебуваючи в неактивному стані – зараження не станеться. Заразитися чоловікові можна декількома способами: Основний і найбільш поширений – незахищений статевий акт, вірус проникає через мікроскопічні ранки на слизовій оболонці статевих органів; При контакті в побуті – через предмети особистої гігієни (не можна брати чужі рушник, будь миючий засіб, мочалки, бритву), відвідування громадських лазень, саун. У деяких випадках побутовим переносником може стати нижню білизну носія вірусу і навіть при простому рукостисканні. Якщо розглядати можливість передачі вірусу при статевому контакті, то найчастіше він переходить від чоловіка до жінки, зворотні випадки досить рідкісні.