Віка | 2018-07-11 13:37:22

Беременость

Добрий день.Я беремена.Вже 8 місяців.Десь 2 тижні мене турбує геморой.На ззовні є вузли і гулька приблизно як вишня.Що ви б мені порадили?

Ответы врачей 2

Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
На жаль, самий пік загострення буває під час пологів. Втім, доки не закінчиться період лактації, вам не бажано застосовувати місцеві препарати, що містять анестетики та гормони. Найкращий спосіб зняти набряк вузлів - робити до вузлів марлеві примочки з 10% розчином столової солі (1 стол.ложка на склянку води) та пити чай з квітками кінського каштану. А як закінчиться лактація - розглядати питання про оперативне лікування. Шукайте відповідь на proctolog.net.ua або на kosenko.org
Специалист
Добрий день,робіть сидячі ваночки на відварі ромашки,мажте анус маззю реліф та троксерутін,приймайте таблетки детралекс,нурофен,якщо є біль.Для пом'якшеня стільця приймайте мукофальк.Якщо не буде покращення самопочуття на протязі 14 днів,зверніться до проктолога.Якщо, не дай Боже, вузел лопне,та з нього почне виділятися кров,або він збільшиться,негайно звертайтесь до проктолога. Відьповідь на це та інші запитання Ви знайдете на моєму сайті doctorilchenko.com