Оля | 2018-07-11 22:15:30

Рана в нозі

Добрий вечір.сьогодні донечка поранила ножку до цвяха.він вліз в зуття і трохи зачепив ножку.вийшла кров і доня витирла салфеткою вологою.а потім прийшла додому і я промила перекісем і йодом.нога не болить.скажіть скільки мені приглядати до рани?дуже боюсь .щоб не було стовбняку гангрени правцю.дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. "Стовбняк" (русизм) = правець. Дитина повинна бути щепленою за віком, в тому числі й проти правцю, максимум, що можна зробити - аналіз на специфічній захисний імунітет до правцю та звернення до травматологічного пункту. Гангрен викликає дуже яскраву клінічну картину, не помітити не можливо.