Інна | 2018-07-13 12:13:33

Горло

Доброго дня у мене часто болить горло фарингіти тонзіліти. Зараз виникла проблема на гланді з боку зявилось білі точкі це не ангіна, тому що не болить як при ангіні лише заважає при ковтанні. Допоможіть вилікувати.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день, это казеозные пробки, которые образуются в минадлинах. Необходимо обратиться к ЛОР врачу, чтобы он промыл миндалины.