Віктор | 2018-07-13 15:24:15

Забій коліна

Був забій коліна.. пройшов узі..сухожилля не порушені..надколіник чіткий. Внутрішній менікс не порушаний. Зовнішня бокова связка не порушена.. але...піднадколінникова сумка містить рідину.. і також Надколінникова сумка розширена..63 ×13 мм...що робити

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Викинути результати УЗД (УЗІ) і йти до ортопеда-травматолога, який використовує більш інформативні методи дослідження колінного суглоба - огляд та МРТ (нормальне). УЗД - менш інформативне ніж просто подивитись коліно та помацати його руками. Перевірено сотні разів. Воно лише в оману вводить. УЗД - це нирки дивитись , печінку та рідину в суглобі. Рідина в суглобі видна і без УЗД, але це зазвичай не причина проблеми, а її наслідок. "сухожилля не порушені..надколіник чіткий. Внутрішній менікс не порушаний. Зовнішня бокова связка не порушена" - взагалі не факт. Телефонуйте 068-321-42-87, приходьте, подивлюсь.