Христина | 2018-07-14 10:58:19

Критичні дні

Доброго дня! Мене звати Христина. Місяць тому зробила медикаментозний аборт. Все вийшло. Мали початися місячні 12- 13 липня, ще нема. Дуже нудить і болить поперек. Скажіть що це може бути і що робити? Дякую.

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Зробіть УЗД органів малого тазу.Одним з найбільш частих наслідків аборту є порушення менструального циклу (воно спостерігається приблизно у 12% жінок), цикли стають нерегулярними, можливі кровотечі між місячними.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте для того что бы выяснить причину такого состояния необходим осмотр доктора. После осмотра станет ясна причина задержки.