Оксана | 2018-07-15 15:59:55

Секс увісні

Молодий чоловік вночі коли спить міцно починає статевий акт,гладить тіло дівчини. До сексу не доходить...тільки пару хвилин ласка...А на ранок нічого з цих речей не памятає...І це постійно повторюється...в чому причина?чому це відбувається?чому він це робить і не памятає?

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
За ніч у здорового чоловіка 3 - 6 разів виникає ерекція на кілька хвилин (під час глибокого, швидкого сну - він не пам,ятає), а ранком ерекція запам,ятовується, оскільки він ще й помочитися хоче. Може в цей період організм бажає сексуальної розгрузки?
Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Оксана, возможно, это проявления лунатизма (сомнамбулизма), в виде сексомнии? Точнее определит сомнолог, либо невролог.