Наталья | 2018-07-16 11:58:32

МРТ головного мозга с контрастом

Добрый день! Помогите пожалуйста расшифровать результаты МРТ головного мозга с контрастом. Заключение: В режимах T2WI та T2 dark-fluid виявляються гіперінтенсивні перивентрикулярні ділянки по типу периваскулярного астрогліозу в лобних та тім’яних областях, шириною до 2-2,5 мм. Також простежується мінімальний перивентрикулярний лейкаріоз шириною до 2 мм. Висновок. Перивентрикулярні ділянки по типу периваскулярного астрогліозу в лобних та тім’яних областях (можуть спостерігатися при мігрені, васкулопатії/мікроангіопатії перфоруючих артерій головного мозку). На момент обстеження об’ємних змін та активних вогнищ демієлінізації в головному мозку не визначається. Заранее спасибо!

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. На данном снимке описывается процесс замещения нормальной нервной ткани на патологическую. Фразу "можуть спостерігатися при мігрені, васкулопатії/мікроангіопатії перфоруючих артерій головного мозку" не имеют юридического права писать. Они должны писать только то, что видят.