Влад | 2018-07-16 18:43:40

Після корекції зору

Добрий день) Підскажіть, будь-ласка після корекції зору мені сказала врач, що займатися спортом не бажано 1 місяць, а я вот натрапив на інформацію де говориться що 3 місяці навіть напружуватися неможна. Я вже почав тренування. Чи потрібно мені переживати? А сам зір скаче то правий,то лівий краще бачить. Після операції пройшло 1,5 місяці

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Через тиждень після проведення Ексімер-лазерної корекції зору можливо давати кардіонавантаження, а через місяць обмежень до занять спорту немає. Відносно відновлення гостроти зору, термін можливий від місяця до півроку (в залежності від ступеню аметропії).
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Здравствуйте, Влад. В первый месяц после лазерной коррекции противопоказаны контактные виды спорта. После - физические нагрузки в обычном режиме.