Оксана | 2018-07-19 20:30:38

ТТГ, Т3, Т4 - результат відповідає границям норми. АТ до ТПО - 331

Добрий день! Мені 46 років . Зробила УЗД щитовидної залози, ехогенність знижена, ехоструктура неоднорідна, права частка:товщина 15,7; ширина - 16,9; довжина 36.2мм; обєм - 4.7;ліва частка : товщина 12,4; ширина - 13,4; довжина 35.2мм; обєм - 2.86; васкуляризація - візуально не посилена, регіонарні лімфовузли - незмінені. Аналіз ТТГ - 3,47; Т3 -2,71; Т4 - 0,94; АТ до ТПО - 331. Чи потрібне медикаментозне лікування? Чи краще пропити селен і через деякий час здати ще раз аналізи?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Добрий день! Наявні ознаки аутоімунного тиреоїдиту. А чому мова зайшла про селен? Аутоімунний тиреоїдит - хвороба імунної системи, тому необхідна інформація про Вашу масу тіла, інші проблеми в організмі. А загалом найкраще знижує титр антитіл до ТПО холекальциферол (4000 МО в день, 3 місяці) - переконайтеся через 3 місяці.