Юлия | 2018-07-23 13:50:58

Сухожилля

У мене травма ахіллового сухожилля, я випадково порізала ногу і розрізала сухожилля. Його зшили і зробили гіпсову лангетку. Я з нею вже ходжу місяць. Скільки з нею потрібно ще ходить, і який термін реабілітації?

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Ось люблять пацієнти питати про "термін реабілітаці")) Але більшість не до кінця розуміє, що це таке. Термін реабілітації до якого рівня фізичної активності вас цікавить? Щоб дійти до магазину - один термін, щоб вийти на ролботу - другий, щоб виконувати важку фіщзичну працю цілий день - третій, щоб займатись бігом - четвертий, щоб бігати марафони - п'ятий, щоб виступати на Олімпійських іграш - шостий... Термін реабілітації - цу відносне поняття. Треба питати, коли приблизно я зможу робити те-то і те-то, якщо буду серйозно займатись розробкою і ходити на ЛФК та фізіотерапію в дуже добрий реабілітаційний центр, або коли я зможу робити те-то при умові, що я буду витрачати на вправи не більше 1 години вдень і буду займатись сама... Ці терміни будуть значно розрізнятись. Зазавичай ходити без милиць на невеликі відстані зможете черезх 2 місяці від травми. Гіпс зазвичай 6 тижнів, але остаточно вирішує хірург, що робив операцію. Якщо лишаються питання і не знаєте , де їх дізнатись, телефонуйте 068-321-42-87,приходьте, постараюсь допомогти.
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Зрощення до моменту початку реабілітації може тривати 6-8-10 тижнів, що залежить від особливостей пошкодження, вихідного стану сухожилка, методики лікувння і т.і. Заочно визначити конкретно для кожного випадку - нереально. Конт тел 067 408 21 27.