Наталія | 2018-07-23 20:01:47

Гормони щитоподібної залози

Вік 22роки,стать:жін. Вагітна 12 тижнів. Гормони щитоподібної залози Т3-2,6. Ft4-32,4. TТГ - 0,16. Титр антитіл до тиреопероксидази -17.1. Скажіть будь ласка чи такий результат задовільний при вагітності???? Буду вдячна за відповідь)

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Результати аналізів відповідають фізіологічним впродовж першого триместру вагітності. Рекомендую повторити ТТГ через 4 тижні.