Ігор | 2018-07-23 21:10:13

Тромбоз гемороїдальних вузлів

Скажіть будь-ласка чи можна купірувати біль розчином кетанову при тромбозі гемороїдальних вузлів. Сьогодні поставлено діагноз, виписано реліф адванс, поки що біль не вщухає

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день.Так,можно.Якщо біль сильна кетанов буде доречний! Відповідь на це та інші запитання ви знайдете на моєму сайті doctorilchenko.com