Валентина | 2018-07-24 09:41:14

назначение лечения

Доброго дня! Прошу Вас, якщо це можливо, назначити мені медикаментозне лікування відповідно до наявних результатів обстеження. Стать жіноча, вік 62 роки. Діагноз за цитологічним дорслідженням: Ліва доля 12 мм (№2213,2214) - вузловий зоб з проліферацією, дегенеративними змінами, елементами вогнищевої запальної інфільтрації. Категорія ІІ Bethesda. УЗД дослідження: права частка: ширина 13, довжина 46, товщина 14, об"єм 3,9; ліва частка: ширина 15, довжина 47, товщина 16, об"єм 5,3; сумарний об"єм по методу Brunn 9,2 см, не збільшена. Частки асиметричні, парінхема не змінена, ехогенність середня, ехостуктура однорідна, утворення: в правій частці макрофолікул Д 2,6 мм. В лівій частці гіпоехогенне утворення з нерівними контурами розмірами 12,9*7,2*11,0 мм, з численними кальцинатами, що дають дорзальну ехотінь, в режимі КДК кровотік не змінений. Нижче анехогенне утворення з гіперехогенним включенням, з чіткими контурами Д 5,5мм, кровотік не змінений. Кровотік помірний. Стан регіональних лімфатичних вузлів: не змінені. Висновок: УЗ-ознаки вогнищевих утворень лівої частки. TIRADS - US - 2. Результати досліджень: Кальцій іонізований (Ca++) 1,20; кальцитонін 2,00; антитіла до тиреоїдної пероксидази (ат-ТПО) 11,22; ТТГ 1,55; ТЗ-вільний 2,25; Т4 - вільний 1,29. Сподіваюся на Вашу допомогу, щиро дякую.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Рекомендую: адекватне йодне забезпечення (йодована сіль, морепродукти), Альба по 1 тб 2 рази на день 3 міс. Контроль УЗД ч/з 6-9 міс.