Оксана | 2018-07-25 19:06:50

Мимовільне смикання м'язів.

Дякую за відповідь на нижче викладене запитання. Напишіть, будь ласка, які трави пити і скільки часу? ( 25.07.2018, 15:09 Добрий день! Сину 21 рік. Щоденно зрідка, знаходячись в основному в спокійному стані, відбувається смикання м'язів по тілу. Турбує вже півроку. Помітив, що розпочалось після того як перелякався собак. Пив заспокійливі: трави, Магне В6, нейровітан, фезам і інші, жодного ефетку. Робив енцефалограму, Всі показники в нормі. Невропатолог порекомендував пити заспокійливі трави, не допомагає. Порадьте, будь ласка, що робити? Ответы врачей ВОДОПЬЯНОВ ВЛАДИМИР АНАТОЛЬЕВИЧ Здравствуйте. Трави помогают, нужно правильные травы, правильно приготавливать их - отвары, дозу соблюдать, качество сырья, из которого делаете отвар. Этот процесс не быстрый. Я ускоряю иглами и специальными массажами. К тому же рекомендую пить витамины группы Б в ампулах. которые предназначены для инъекций. нужно растворять в воде их. Из медикаментов анксиолитики (транквилизаторы) не снимут симптомы, нейролептики и трициклические антидепрессанты дадут временный эффект. антидепрессанты из последней группы - ингибиторы рецепторов обратного захвата серотонина вызовут зависимость, тем более наркотические транквилизаторы . Источник: http://www.likar.info/consult/383166/ Likar.info)

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Деталізованні рекомендації можна отримати в платній консультації. Томущо потрібне опитування стану для підбору трав та їхньої дози. А потім пояснювання прийому лікарських засобів та перебігу реабілітації.