Ріта | 2018-07-28 18:10:16

Біль

Я здала загальний аналіз крові, здається, все нормально. Але майже щодня мені болить голова та дуже часто серце. Симптоми різні. До прикладу, якщо я вип'ю щось холодне, то у вісках дуже боляче стає, інколи коли я вранці встаю з ліжку, то паморочиться голова. Та й взагалі паморочиться часто. Нерідко буває, що як вдихаєш та видихаєш дуже болить у серці. Часом буває аномальний тиск, при тому я почуваюся більш менш. Напрклад, 78/55, 92/28, 169/96, 189/53, 218/191, 90/46, 133/117... ходити по сходах чи займатися фізичним навантаженням нереально, болить, точніше наче колить у серці і в правому боці..... які обстеження порадити пройти? Та приблизно, що це може бути?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, вам потрібно звернутись на консультацію до кардіолога, лікар проведе огляд, при необхідності призначить додактове обстеження, після чого встановить діагноз і дасть рекомендації по лікуванню. Одужуйте!