Зіна | 2018-07-30 20:37:06

Страх

Добрий день. Скажіть будьласка як справлятись із страхами. Мені 25 а всього боюсь. Колись ( півтора роки назад) я лікувала "нцд",( пила каплі трикардін, мені ставало краще) в мене бували панічні атаки, боялась їхати у траспорті, постійно нудило... зараз теж є такі мінімальні симптоми, але появились і інші страхи... це страх смерті і смерті близьких, боюсь дома сама бути, боюсь поганих новин, була молодша дивилась фільми ужасів , тепер розумію що кожного вечора я згадую і у мене сильний страх, хочу спати а боюсь,хочу відволіктись, але мені важко. Я боюсь що я здурію так. Підскажіть що робити в таких ситуаціях.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Советую поработать с психологом или психотерапевтом