Валентина | 2018-08-02 11:24:30

менструація

Доброго дня. Після лапараскопії ендометроїдної кісти яйника приймаю Візан, допиваю 3-тю упаковку. Менструацій не було взагалі а тут почалися якісь виділення. Крові немає, на білизну майже не виходить але коли миюсь витягую звідти коричневі згустки наче плівки, судинки... Запаху немає, є трохи біль в зоні яйника. Підкажіть будь ласка чи варто хвилюватися чи це в мене така менструація? Дякую

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! У вашій ситуації слід звернутися на огляд до гінеколога та зробити УЗД органів малого тазу,для встановлення точного діагнозу.