Виктор | 2018-08-04 13:15:02

Консультацыя

Какие анализы нужно здоть,чтобы узнать есть ли простоит и какие прираратв попить для профилактики и улучшения эрекцыи

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Вам потрібно здати аналіз крові на PSA , аналіз сечі першу порцію і Ан. Секрету простати , який може взяти тільки лікар уролог . Він же і оцінить чи є у вас простатит , чи якесь інше захворювання