Аліна | 2018-08-04 23:14:16

Діастема

Доброго дня! Підкажіть будь ласка як можна закрити діастему (окрім брекет системи,вінір і капи) і яка приблизна ціна цих варіантів?

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Аліна, є два варіанті, які я можу запропонувати.  1) Можна зробити художню реставрацію обох зубів, між якими присутня діастема. Приблизно 1000 грн. Але знов -таки, ціна у всіх різна, керуючись від політики стоматологічної установи до матеріалу, яким працює лікар. 2) Можна зробити безметалеву кераміку на 2 зуба, між якими присутня діастема. Ціна приблизно 6000 грн. Наголошую, що ціна може бути не остаточна, так как треба визначилися на особистому прийомі у лікаря.