Ірина | 2018-08-07 13:52:23

Одночасний прийом препапатів

Доброго дня. Чи можна одночасно вести лікування наступними препаратами: Таблетки Гевіран 400 мг ( 0,5 табл/день) ( призначення невролога, лікування триває декілька місяців, виявлені вогнищеві зміни у мозку. саме даний препарат дав ефект, переривати не можу) Спрей для носа - Полідекса з фенілефрином. На даний момент є застуда з нежитю

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Да, можно, эти два препарата ни как не влияют на действие друг друга.