Катя Чередніенко | 2018-08-07 14:15:46

Мала прибавка у вазі

Доброго дня!Ми народились на 39 тижні з вагою 2420 кг, ріст 48 см. У малюка була геморологічна хвороба, крововилив у шлунок,трахею, 3 дні були на апараті. За перший місяць малюк набрав 900 гр., їли нутрілон передчасний догляд вдома, коли перейшли на нутрілон 1 набирали макс 500 гр. Зараз нам 7 місяців вага в нас 6700 гр, ріст 66 см. Діагноз - гіпотрофія 1ступеню.Їмо нан безлактозний та хуману соя, оскільки за результатами букального зшкрібу у нас повна лактозна непереносимість. По результатам копрограми у нас неперетравлений жир в помірній кількості, перетравлена клітковина в помірній кількості. Назначено креон курсом 10 днів. Мене турбує стул малюка, адже 10 днів пройшло, а в стулі повно білих кусочків, іноді буває слиз. Раціон малюка:08.00 -150 гр каші пшеничної або гречаної, 50 гр фруктового пюре гербер, 12.00 - 170 гр суміші, 16.00 - овочевий супчик з мясом кролика (мясо вариться окремо ), 70 гр яблучного соку, 19.30 - кашка кукурудзяна або рисова - 130 гр, 50 гр творожку простоквашино з мамалаком, 22.00 - 150 гр суміші, 02.00 - 130 гр суміші. Малюк до прийому креону какав 5 разів на добу, зараз 2-3.Як на мене, то малюк їсть добре, чому він набирає мало я не розумію. Він жвавий, повзає,стоїть, белькоче. Мене також хвилює така особливість, що коли він прокидається і какає, то стул більш -менш нормальний, але потім десь в 9.30-10.00 він какає одними білими шматочками з слиззю. Можливо нам потрібно здати додаткові аналізи?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, з даними скаргами вам потрібно звернутись на огляд до  дитячого гастроентеролога, також візьмість з собою результати аналізів, які вже робили дитині, таких, як копрограмма тощо.