Анна | 2018-08-07 19:00:52

Гематурія неуточнена

Доброго дня! У донечки 1,5 місяці в сечі еритроцити : то їх 10-12, то все поле зору, а інший раз взагалі нема, спочатку переважно були незмінені, в даний момент і змінені і незмінені. Триває це майже півроку. Були на обстеженні в лікарні: аналіз крові загальний і біохімія в нормі, лиш останній раз були еозинофіли 10; здавали також по зимницькому і добовий білок, робили мікційний і екскреторний рентген, узд, виявили розщеплення чмс однієї нирки і неповне подвоєння іншої. Тепер направляють на Київ, так як з`ясувати причину гематурії не вдалось.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Перевірьте аналізи сечі у всіх родичей, зробіть аналіз сечі на альбумінурію. D.Ivanov, MD, PhD, MSC, Profwww.nephrology.kiev.ua+380504448788 From: