Людмила | 2018-08-09 10:02:39

Сімейне життя

Доброго дня. В мене був не вдалий шлюб. І через три роки чоловік загинув. Я вийшла заміж вдруге але вірити своєму теперішньому чоловікові не можу хоча дуже хочу. Я постійно нього вчомусь підозрюю...хоча і сама розумію що даремно... І сім'я в нас не складається. Що мені робити??? Мені 23 роки і я не хочу жити у скандалах,я вже цим сита ще з першого шлюбу. тимпаче ми тільки місяць тому одружилися!

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрий вечір. Ви не вірете що чоловік буде жити, що не загине?