Аліна | 2018-08-11 10:13:18

пошкодження пальця

добрий день вчора я дверями притиснула палець вказівний і кінчик пальця відпав тепер там рана що буде дальше він відросте чи так і буде рана з м*ясом просто дуже страшно у мене нема почти це чоловіка відпишіть будьласка

Ответы врачей 1

Наумова Валерия Александровна
терапевт
Адрес: Место работы на данный момент:  в КЗ»ЦПМСД№4» пн-пт  с 8.00-15.00
Здравствуйте! Обязательно обратитесь к врачу! Вам необходима специализированная помощь,обработка раны,перевязки, возможно хирургическое лечение.