Марія | 2018-08-12 22:41:10

Тромбофілія

Добрий вечір.Я не можу завагітніти уже 3 роки.робили 4 ЕКЗ без результатно.імплантація була тільки один раз.Зробила додаткові обстеження Генетика тромбофілії : ПЛР.тромбофілія.F2-протмомбін мутація відсутня. ГенF5 мутація відсутня.. ГенF7 мутація відсутня... ГенF13A1 мутація виявлена (гетерозиготне носійство) ГенITGB3-b-інтегрин мутація виявлена (гетерозиготне носії..) ПЛР.фінальний цикл В12 залежна метіонін-синтаза мутація відсутня. MTHFR:1298(метілентетрагідрофолатредуктоза)мутація виявлена гомозиготне носійство. MTHFR:677 метілентетрагідрофолатредуктаза мутація відсутня. MTRR 66 метіонін синтаза редуктаза мутація виявлена.(гомозиготне носійство) Скажіть будь ласка чи це може бути причиною невдалих ЕКЗ? І які ліки мені треба приймати для цього? Мені 36 років.які шанси на вагітність з такими аналізами?приймаю аспірин кардіо 100 1таб.і 2таб.фолієвої по 5мг.дуже дякую...

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Только генетические тесты не позволяют поставить диагноз и, тем более, назначить лечение. Необходимы функциональные тесты по оценке гемостаза (активность факторов свертывания, активность тромбоцитов, фибринолиза и др.). Валерий Вознюк.