Тетяна | 2018-08-13 12:42:59

Алергічний шок

Доброго дня . Дочці 3 роки. Декілька днів назад був алергічний шок, проявився у вигляді величезного моментального набряку верхньої частини тіла. Найбільше обличчя постраждало( вуха стали в три рази більші від нормального стану), туловище червоне було і дуже гаряче . Дома дала л-цет і в лікарню. В приймальному відділені нам вкололи протиалергійний препарат і гормон. Через 3 години все прийшло в норму. Проаналізувавши остані години перед ситуацією зробила висновок, що це може бути укус мошки ( на шиї є три укуса) і раніше в дочки проявлялася місцева реакція на укуси в вигляді почервоніння і ущільнення. Або на крем ( опрілість обробила кремом з маслом ши). Питання: підкажіть наші дії ? До кого звернутися ? Які аналізи здати? Як діяти при таких же ситуаціях? Завчасно дякую

Ответы врачей 1

98
Денисенко Анна Юрьевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Судячи з Вашого опису мав місце набряк Квінке - це гостра алергічна реакція, яка може виникати і на укуси комах. Ви зробили все вірно – дали дитині антигістамінний препарат та відразу звернулися по медичну допомогу. Найближчим часом, бажано, звернутися до алерголога, який призначить дообстеження за необхіднстю. Лікар докладно розповість, як слід діяти саме у Вашому випадку і що потрібно мати в домашній аптечці. В KinderKlinik у лікаря-алерголога, к.м.н. Барзилович Владислави найближча вільна дата для прийому 17 серпня. Якщо Вам зручно, можемо підібрати час на консультацію?
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад