Николай | 2018-08-13 16:05:05

Лечение простатита

Здравствуйте доктор поставил диагноз хронический застойный простатит и назначил лечение Простоклин, Омник и Трибулат. А также свечи Инфламин. Скажите пожалуйста имеет может ли быть эффективным такое лечение. В первую очередь меня интересуют свечи. В инструкции нигде не написано что предназначены для лечения простатита. Заранее благодарен.

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Застойний означає ,що не виявлено мікробіологічного чинника  ,який міг викликати запалення. Але основною ланкою патогенезу є застій в простати та малому тазу . Тому на першому місці мають бути фізичні фактори впливу : дренаж простати з допомогою пальцевого масажу та повноцінного статевого життя і рухової активності , відмова від будь-якого алкоголю та гострої їжі для зменшення конгестії . А ліки ,які призначено є допоміжними і є малоефективними без переліченого вище. Це мінімум ,який потрібен для лікування. А ще є фізіотерапія ...