Дима | 2018-08-14 17:55:41

папилломавирус

Здравствуйте,у моей девушки наши папилломавирус и она начала курс лечения,там были агрессивные папилломавирус,я пошёл знал анализы на папилломавирус И у меня ничего не найдено,мне нужно попивать профилактические таблетки ? Если да то какие ?

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Не треба нічого. Але треба слідкувати за гігієною , особливо за гігієною статевого життя і перевірити чи нема інфекції що передаються статевим шляхом . Якщо їх нема - то тримати імунітет на висоті. Не вживати токсини і вести активний спосіб життя та уникати гіподинамії