Світлана | 2018-08-15 09:46:21

Проба Манту

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є обов!язковим проведення проби Манту дитині, яка не знаходиться в групі ризику, немає клінічних ознак туберкульозу, пройшла медогляд всіх лікарів, здала загальний аналіз крові та сечі й має висновок педіатра -"здорова"? Чи має право завідуючий ДНЗ відмовити цій дитині у відвідуванні дошкільного закладу і направити дитину на прийом до фтизиатра? Буду вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

98
Денисенко Анна Юрьевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
З огляду на епідемію туберкульозу в Україні, за наказом МОЗ України, з 4 років дитині 1 раз в рік повинна проводитися проба Манту, щоб виключити та/або підтвердити тубінфікування, які не дозволяють діагностувати загальний аналіз крові та сечі. Це проба абсолютно безпечна для дитини і потрібна швидше батькам, а не адміністрації ДНЗ, яка не може не допустити дитину в садок тільки на підставі відсутності цієї проби. До фтизіатра дитина може бути направлена тільки за наявності показань.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад