Наталія | 2018-08-16 09:46:57

Запалення м'язів

Доброго дня. Мені 28 років. Хворію від грудня місяця. 4 місяці була температура 37,2 далі почали боліти м'язи спини та шиї, постійне запаморочення та слабкість. Зараз почав боліти поперек ноги та руки. Здавала декілька разів загальний аналіз крові та сечі (аналізи добрі), робила МРТ голови, шиї та грудного відділу (значних відхилень немає). Зверталася до багатьох лікарів. Приписали мазь та таблетки від запалення м'язів (допомагало поки приймала лікування). Зараз приписали магній та кальцій. Діагноз ніякий не поставили.

Ответы врачей 2

Поп Василий Юрьевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина,Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л.Шупика. База КГДКБ №2, отделение детской травматологии и ортопедии
Телефон: 067-916-57-35
Звнрніть до ревматооога. Діагноз треба встановити ОтправленоMeizu M5
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Заочно я також не поставлю діагноз. Можливі напрямки , куди рухатись - анализы на ревмопроби (РФ, ЦРБ, АСЛО) + АЦЦП, аналіз на хворобу Лайма (борреліоз), консультація ревматолога, кардіолога, невропатолога. Не схоже, щоб це була чисто ортопедична патологія.