Допоможіть порадою! У мами почали тріскатись п*ятки і долоні, а зараз ці глибокі рани...

Допоможіть порадою! У мами почали тріскатись п*ятки і долоні, а зараз ці глибокі рани поширюються до пальців . Старі рани заживають дуже повільно і з*являються нові . Це триває вже декілька місяців. Обстеження не показало грибка чи якоїсь інфекції і дерматолог конкретно не допомогла. Куди звертатися і що робити - допоможіть!!! Дякую.

Ответы врачей 2

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Возрастные изменения. Деление клеток в пожилом возрасте не пропорционально их отшелушиванию, естественный коллаген почти не держит воду (отсюда сухость), замедляется регенерация. Помочь Вашей маме можно, но, пока наш диагноз лишь догадки...
Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Похоже, что речь идет о сенильном гиперкератозе. Обратитесь к другому дерматологу.