Лєна | 2018-08-19 08:58:30

Захворіла дитина на морі

Добрий день, ми приїхали з дитиною на море,лікарня далеко, тому хотілося щоб Ви проконсультували.Вчора у дитини заболів живіт, з'явилися тошнота і рвота ( 2 рази), поносу немає.Після обіду з'явився ацетон.Сьогодні болить живіт, рвоти немає, головна біль. Ми приймаємо атоксил гель , відпоюємо Боржоми,Рео., від тошноти кололи церукал.Підскажіть що ще можна зробити , щоб покращити стан дитини( 9 років). Дякую

Ответы врачей 1

98
Денисенко Анна Юрьевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Ви зробили все вірно! Необхідно активно поїти дитину до тих пір, поки не нормалізується ацетон у сечі. Якщо мова йде про вірусну інфекцію, яка супроводжується шлунково-кишковим розладом (ротавірус, наприклад), додаткових маніпуляцій не потрібно. Для більш точного діагнозу, необхідний огляд лікаря, особливо, якщо буде повторюватися блювота та/або біль в животі стане сильнішим. Будьте здорові!
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад