prokopchukulya | 2018-08-21 13:01:32

Відхилення від норми показників коагулограми

Добрий день! Плануювагітність, гінеколог відправляє до гематолога. В мене наступні відхилення по коагулограмі (здавала в Сінево, після того як результати показали відхилень для достовірності перездала в Ніколаб, показники надалі нижче - з коагулограми Ніколаб. В них вийшов дещо кращий показник фібриногену ніж в Сінево, але решта відхилень підтвердилися): Протромбіновий час 16,7сек.(норма 11-17) Протромбіновий індекс 79.3% (норма 80-110) Міжнародне нормалізоване відношення 1.32од. (норма 0.8-1.2) Протромбінова активність за Квіком 59.6% (норма 70-130) Тромбіновий час 19,7сек. (норма 15-30) АЧТЧ 43,1 сек. (норма 25-43) Фібриноген 2,38 г/л (норма 2-4) Запитання - які ще потрібно доздати аналізи для того, щоб лікар зміг зрозуміти причину відхилень? Може ЗАК, тромбоцити (рік назад тромбоцити були в нормі, при таких-же самих відхиленнях в коагулограмі), дімер? Планую йти на прийом до лікаря Вознюк Валерія Петровича і хочу одразу мати здані всі необхідні аналізи. Дякую!

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Желательно иметь при себе общий анализ крови, биохимическое исследование крови. Валерий Вознюк.