Ольга | 2018-08-21 16:58:50

Ангіна

У моє дочки, якій 19 років була ангіна, лікар прописав антибіотики цефуроксім 500мг 2 рази в день 5 днів. Ніби все пройшло, але на повторний огляд вона не змогла піти, бо поіхала на навчання. Через тиждень після лікування знову ангіна. Які антибіотики вона може приймати?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте мазок из поверхности миндалин на флору и чувствительность к антибитикам. Для назначения лечения покажитесь доктору.