Оксана | 2018-08-22 12:34:47

Дитина тре очі

Доброго дня. Підкажіть будь ласка , дитина після сну і досить часто в продовж дня тре очки, дитині 9 місяців. З бажанням поспати точно незвязано. Якщо можна то ще питання на рахунок пластівці в швидкого приготування таких як Nordic чи можна з такого віку давати. Щиро дякую

Ответы врачей 1

98
Денисенко Анна Юрьевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Якщо дитина себе добре почуває, в неї немає почервоніння очей та виділень з них, цілком можливо, що тут немає патології. Але більш точно можна сказати після огляду, можливо знадобиться консультація окуліста. Якщо дитина здорова, то ви можете годувати її практично будь-якою кашею, але краще надати перевагу тим, які призначені дітям до року, як правило, на упаковці це зазначено. Будьте здорові!
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад