Оксана | 2018-08-22 12:34:47

Дитина тре очі

Доброго дня. Підкажіть будь ласка , дитина після сну і досить часто в продовж дня тре очки, дитині 9 місяців. З бажанням поспати точно незвязано. Якщо можна то ще питання на рахунок пластівці в швидкого приготування таких як Nordic чи можна з такого віку давати. Щиро дякую

Ответы врачей 1

Денисенко Анна Юрьевна
педиатр
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Якщо дитина себе добре почуває, в неї немає почервоніння очей та виділень з них, цілком можливо, що тут немає патології. Але більш точно можна сказати після огляду, можливо знадобиться консультація окуліста. Якщо дитина здорова, то ви можете годувати її практично будь-якою кашею, але краще надати перевагу тим, які призначені дітям до року, як правило, на упаковці це зазначено. Будьте здорові!