Павло | 2018-08-22 17:18:20

допоможіть!

Доброго дня! Лікарі неможуть визначити причину проблеми! Симптоми : ломота тіла, поступове затерпання лівої частини голови, шиї, лівої руки та ноги, температура 37-38.5. Здавав загальний аналіз крові там все впорядку, був в окуліста.. провірили і теж все добре.

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Если Вашу проблему изучало несколько врачей, то Вами нужно очень подробно заниматься. Подробный опрос, назначение обследований. Рекомендую консультацию.