Ярослав | 2018-08-24 08:41:05

Сімейний секс

Доброго дня, я з дружиною живу два роки, дітей ще не маємо. Проблема у відчуттів до свого подружнього партнера. Таке відчуття, що статевий акт, не приносить задоволення "особисто мені"... Через швидке вилучення сімя, маю відчуття неповноцінності, і якогось не такого як усі... Орзму мабуть ніколи і не получав. Хотілося би отримувати хоч якісь відчуття, під час статевого акту. Чекаю на відповідь, ДЯКУЮ за увагу!

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Нарешті, через 2 роки, ви зробили перший крок до вирішення сексуальної дисгармоніїї в сім"ї. Так і до розлучення не далеко. Приходьте обоє на обстеження для уточнення діагнозу та допомоги у вирішенні проблеми.