анатолий | 2018-08-24 14:59:55

урология

слабое мочеиспускание с небольшим зудом. заметил это месяца 4 назад.чувствую что -то мешает прохождению мочи.

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
треба щоб уролог оглянув простату ( пальцеве ректальне дослідження) і зробити аналіз секрету простати і загальний аналіз першої порції сечі. Швидше всього у вас простатит . А якої етіології і як правильно лікувати має визначити лікар . Не займайтеся самолікуванням