Андрій | 2018-08-26 23:15:04

Проблеми с половим созреванием

Мене хвилює проблемою що переніс з 10 до 14 років виріс лише на сантиметр. Зараз 14 років голос не зламався. Член зараз 10см всі однолітки навколо хваляться які в них великі, а мені дуже не комфортно (

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Статеве дозрівання чоловіка триває до 18-21 року . Не треба панікувати і мірятися з іншими хлопцями )))