Мар'яна | 2018-08-27 15:42:51

Кашель

Доброго дня, в дитині 6 місяців під час сну захлинаеться слюною і починае кашляти.Хворіла на пневмонію 1 місяць назад і це весь час супроводжувалось таким кашлем що вона задихалась.Яка причина може цьому бути?

Ответы врачей 1

Денисенко Анна Юрьевна
педиатр
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Причини, по яким дитина може кашляти під час сну, можуть бути різними - починаючи від захворювань ЛОР органів та бронхів, закінчуючи порушеннями з боку травної системи. Іноді досить зволожити повітря в кімнаті і все мине. Тому, будь-якому випадку, дитину потрібно оглянути та послухати , а потім вже приймати рішення. Готові допомогти Вам в KinderKlinik 7 днів на тиждень.