Іван | 2018-08-29 20:26:22

Збільшилось яйце

Добрий день, декілька тижнів назад, збільшилось праве яйце і декілька раз несильно поболювало. Поболювало як яйце так і повністю пах. Зара відчуваю в цій області деякий дискомфорт, болі не повторюються. Перебуваю за межами країни і не звертався до лікарні. Статевих актів не було останнім часом, порадьте будь ласка ліки, і чи це щось серйозне.

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Швидше за все це  наслідок статевого утримання і застійних явищ . Може також бути і пахово-калиткова кила.