Карина | 2018-08-30 18:45:23

Менструация

Здравствуйте. Такой вопрос: у меня был незащищенный половой контакт, на следующий день началась менструация, хоть в этом месяце она уже была. Что это может значить? Мне 16

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Ймовірні причини появи кров’янистих виділень після сексу: Гормональний збій. Причиною розвитку гормонального дисбалансу можуть стати захворювання ендокринної системи, стреси та інші патологічні процеси. Крім того, сам дисбаланс гормонів провокує розвиток захворювань репродуктивної системи. Застосування лікарських засобів. Наприклад, антибіотики, оральні контрацептиви, препарати, що розріджують кров, засоби екстреної контрацепції – всі ці лікарські засоби можуть надати вплив на менструальний цикл і спровокувати кровотечу. Ерозія шийки матки. Одним із частих симптомів цього захворювання якраз і є контактна кровотеча, яка виникає після огляду гінеколога або сексу.Тому будь ласка зверніться на консультацію до гінеколога.