Мері | 2018-08-31 11:36:22

вакцинація

Доброго дня. Допоможіть розібратися з вакцинацією АКДП .Дитині майже 9 років. У перші місяці життя(3, 4, 5 )зроблено три дози вакцини –пентаксим , інфарікс, інфарікс. Далі через пів року мала б бути четверта доза . Покликали на вакцинацію, але нас не було вдома. Прийшли ми (у сільську амбулаторію) через кілька днів і наша медсестра сказала, що робити не будемо, бо вакцину заборонили через те, що десь від неї померла дитина (це був жовтень 2011 року). І ще медсестра сказала, що записала, що вакцину нам ввели, але по-факту її нам не зробили. Я на той час, в силу своєї молодості або дурості, нічого не робила, не зробили так не зробили. І от сьогодні нам подзвонили , щоб іти робити АДП-м, а я не знаю, що мені робити, чи взагалі можна її робити. Допоможіть будь ласка розібратися. Вибачайте за таку кількість тексту. Хочу завершити вакцинацію, але не знаю як….

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, якщо дитина не отримала 3-е щеплення АКДП + Поліо до 6 років, замість 4 і 5 щеплення можна робити 1 дозу вакцини. Для вакцинації у дітей від 6 років використовують вакцину АДП, у підлітків в 16 років і дорослих - АДП-м зі зменшемим вмістом антигену