Мария | 2018-08-31 19:24:25

Плохой мазок и кольпоскопия

Здравствуйте. Меня зовут Мария, мне 32 года. Беременностей и родов не было. Планирую. У меня следующая проблема: в прошлом году была обнаружена миома матки на наружней стенке, в мае этого года обнаружен полип эндометрия. Было принято решение о лапароскопии и гистероскопии для удаления образований. Перед операцией были пройдены обязательные обследования и анализы, которые выявили дополнительные проблемы... В мазке на флору было огромное количество лейкоцитов (100-200). Так же отклонения в кольпоскопии, привожу дословно: «анормальная кс картина. Метапластический эпителий. Экзофитная кандилома. Йоднегативная зона». Было проведено лечение с применением Тержинан 6 дней, клотримазол 6 дней, орнидазол 500, ирунин 200 и лактофильтрум. Анализ улучшился не сильно ( лейкоциты до 50). Назначено новое лечение с преминением Полиженакса и Ципролета. Анализ на ВПЧ не сдавала. Операция откладывается. Скажите, на сколько опасно мое состояние? Чтг делать дальше? Очень страшно... за прошлый год пережила очень сильный стресс.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Не слід панікувати у Вашій ситуації необхідно знайти кваліфікованого спеціаліста для проведення процедури.Слизові, або залозисті поліпи – найсприятливіший варіант, в основному, такі поліпи діагностуються у жінок репродуктивного віку, вони невеликих розмірів, а після їх видалення ризик рецидивів мінімальний.диним результативним методом лікування цервікальних поліпів є хірургічне видалення (поліпектомія). Це можна зробити під час проведення гістероскопії (у разі одиничних поліпів) або вишкрібання (у разі множинних поліпів). Оскільки цей вид лікування належить до оперативних методів, то перед маніпуляцією жінка проходить стандартну програму обстеження (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на сифіліс, аналіз мазка з піхви на бактеріальну флору й онкоцитологію). Сьогодні існує велика кількість сучасних технологій, які дозволяють безболісно й ефективно видалити поліп.