Margosha_mmv | 2018-09-04 13:01:18

начало климакса

Добрый день! Мне 44 года. В последний раз месячные начались через 2 недели, были обильные очень. после транексама почти закончились (темно-коричневые выделения иногда). Сейчас добавилась еще и сухость во время полового акта. Подскажите какие негармональные препараты можно принимать, чтобы убрать эти симптомы

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
З віком тканини інтимної області піддаються старінню,знижуються їх тонус,еластичність,вони зневоднюються.Щоб усього цього запобігти застосовують- біоревіталізацію. Ефект від процедури: Покращення якості сексуального життя Глибоке зволоження шкіри Припинення свербіжу,зникнення сухості в інтимній області Підвищення пружності,тургору шкіри шкіри,підвищення тонусу м'язів.