Юлия | 2018-09-05 16:04:14

Обезболивающие

Добрый день. Подскажите, какие обезболивающие безопасны от головной боли на 7-й недели беременности?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Но-шпа -При головному болю: усуває спазм судин головного мозку, знімає напругу, розслабляє м’язи шиї і спини (через що часто виникає головний біль).цей препарат зазвичай застосовують в першому триместрі, коли найчастіше виникають ниючі і тягнучі болі внизу живота (як при місячних) і він кам’яніє, і коли загроза переривання вагітності найвища. Але вдаватися до цих таблеток можна тільки після 8 тижнів терміну.