Юрій | 2018-09-07 09:38:07

Хронический простотит

Добрий день Юрій, 38років Лікував хронічний простатит в квітні цього року, приймав курс антибіотиків, після лікування два місяці пив СІТОПРОСТАТ і трібестан для збільшення тестостерон. Поки все було добре але зараз відчуваю проблему в сечовипусканні, відчуття що простата збільшилась і перетинає уретру. Болей, резей, частого позиву немає. Замітив що більшість симптомів виникає після займання сексом. Не хочу знову запускати. Підскажіть будьласка, що можна попити для профілактики. З ерекцією поки проблем нема. І взагалі як часто і що потрібно вживати для нормальної функціонування простати. Дякую

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Доброго дня, Юрій ! В першу чергу потрібні підтвердження ваших суб"єктивних відчуттів : об"єм простати та залишкової сечі (УЗД), аналіз секрету простати, загальний аналіз сечі 1-ша порція .І в залежності від результатів відповідне лікування. Медикаментознеи лікування потрібно приймати в комплексі з фізіотерапевтичними процедурами , які допомагають дренувати запальний інфільтрат , мають імуностимулюючу та бактерицидну дію (наприклад- лазер).Якщо ви у Львові - то звертайтеся за телефоном 0672559338